Gite du Haut Pont
- 21 + 2 Mensen
- 7 Kamers
- Classificatie
- Boerderij in volle activiteit
Gite du Haut Pont
VANDENBULCKE - FOULONJean-PaulGite du Haut Pont
Aan de voet van Mont-St-Aubert en aan -/+ 10 km van de Kluisberg, staat er een schuur van 1746, in verblijf ingericht, midden in de koer van een boerderij in volle activiteit (runderteelt, kweekteelt). prive parking.
Organisatie van de ruimtes
De boerderij
Een boerderij in volle bedrijf: fokken van Belgisch witblauw en verbouwen van aardappels, graangewassen, maïs en bieten.
Activiteit
Doornik: Museum voor Schone Kunsten, Koninklijk Museum van Militaire Geschiedenis, Archeologiemuseum, Folkloremuseum, Museum voor Wandtapijten en Stofkunsten van de Franse Gemeenschap, Onze-Lieve-Vrouwekathedraal (12e-13e eeuw), Sint-Jacobskerk (13e eeuw). Gatenbrug (Pont des Trous), Middeleeuwse Poort. Blandain: Sint-Eleuthèrekerk (18e eeuw). Doornik: Grote Processie van het Heilig Kruis en van Onze-Lieve-Vrouw-der-Zieken, bloemenmarkt op Goede Vrijdag, internationaal circusfestival “La Piste aux Espoirs” het eerste weekend van maart, internationaal volksdansfestival het eerste weekend van oktober en de week ervoor, Dag van de Vier Optochten het tweede weekend van juni. Natuurgebied La Carrière de l’Oriënt, recreatiecentrum Aqua Tournai, uitstap met rondvaartboot. Mont-Saint-Aubert: recreatiecentrum.
Praktische informatie
- Frans
- -
- Nederlands
- -
- Prijs inlichtingen
- Huurwaarborg : 300€
- Inbegrepen diensten
- Schoonmaak inbegrepen